Parking Puzzler Oyunu

89,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106PAL52050

TÜKENDİ

  Tüm doğru noktaları bulabilir misin?

  Parking Puzzler'da 60 zorluk ile park etme yeteneklerinizi test edin! 

  Eşsiz bir kesinti oyunu olan Parking Puzzler oyuncuları, zorluklarla ilgili ipuçlarını ve yönlendirmeleri kullanarak her araba için doğru noktayı bulmalıdır. 

  Yasadışı park etme yasaktır! Sürüş şeridinde park etmiş olan veya iki nokta alan otomobillere bir sonraki yarışmaya geçme lisansı verilmeyecek!

  Tek paket ölçüsü: 24x17x4.5 cm

  • Barcode: 5414301520504
  • Marka: Pal Oyuncak
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.