Oh My Gif Tekli Paket

59,99 TL
34,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 020301GIP03000
VEYA

  Oh! My Gif Tekli Paket, internetin en çılgın ve eğlenceli GIF’lerini telefon ve bilgisayar ekranlarından gerçek hayata taşıyor.

  Sanal dünyanın en sevilen gifleri Gifbit olarak canlandı!

  Çok popüler olan, çocukların severek kullandığı 50’den fazla gif’lerin figürleri bu paketlerde sanal kodlar ile geliyor!

  Çocuklar, telefonlarına indirdikleri GIFS GONE LIVE uygulamasına paketlerden çıkan artırılmış gerçeklikli Gifbit kartını okutarak OH MY GIF paketindeki Gifbit

  figürlerini indirebilir ve sanal ortamda kullanabilirler.

  Paket içerisinde; 1 adet Gifbit figürü, 1 artırılmış gerçeklik Gifbit kartı ve koleksiyoncu rehberi yer almaktadır.

  Her Oh My Gif paketi sürpriz sanal kodlar ile geliyor.

  Çocuklar GIFS GONE LIVE uygulamasını indirip paketlerdeki artırılmış gerçeklik kodunu okutarak bu figürlerin dijital haline de ulaşabiliyor.

  Buton pil ile çalışmaktadır. Piller ürüne dahildir.

  ÖNEMLİ NOT: Ürün sürpriz figürdür. Model seçimi yapılamamaktadır.

  Paket ölçüsü: 8,5 x 8,5 x 11 cm.

  • Barcode: 8056379105091
  • Marka: Giochi Preziosi
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.