Nerf Modulus ECS10 Blaster

639,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 64,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB1538

TÜKENDİ

  Çocuklar Nerf Modulus ECS-10 blaster ile herhangi bir görev veya savaş için inşa edebilirler. 

  Bu motorlu blaster, çıkarılabilir bir hedefleme kapsamı, damla kavrama, çift raylı namlu ve depolama stoğu içerir, böylece çocuklar blaster'ı

  30'dan fazla kombinasyonda özelleştirebilir.

  Blaster'ın 10-dart muz klipsini, birlikte verilen Modulus Elite dartları ile yükleyin ve savaşçıları zafere doğru başlatacak her türlü konfigürasyonda

  savaş alanına girin. 

  Nerf Modulus aksesuarları ve yükseltme kitleriyle (her biri ayrı satılır) özelleştirme seçeneklerini genişletin.

  10 dart muz klipsi ve 10 Elite dart ile birlikte gelir.

  Tam Nerf Modulus sistemi ile 1000'den fazla farklı kombinasyon oluşturun!

  • Barcode: 5010994859497
  • Marka: Nerf
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.