Nerf Alpha Strike Tiger DB-2

109,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 11,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTE7561
VEYA

  Tiger DB-2 blaster, çift namlulu patlatma özelliğine sahiptir!

  Bu pompalı blaster art arda 2 dart atar ve hızlı oynamanızı sağlar.

  Her bir varile 1 dart yükleyin, kolu doldurmak için kolu pompalayın ve 1 dartı ateşlemek için tetiğe basın. Patlayıcıyı doldurun ve ikinci dartı ateşlemek için tetiği tekrar çekin.

  Resmi NERF dartları performans ve kalite açısından test edilmiş ve onaylanmış ve esnek, oyuk uçlu köpükten imal edilmiştir.

  Pil gerektirmez.

   

  • Barcode: 5010993625895
  • Marka: Nerf
  • Karakter: Alpha Strike
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.