My Little Pony Uçan Periler

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB6011

TÜKENDİ

  My Little Pony Guardians of Harmony Wonderbolt ekibinin üyeleri Spitfire ve Soarin, uçuş gözlükleri ve havalı kanat takımlarıyla gösteri uçuşuna hazır!

  Spitfire ve Soarin’in figürleri My Little Pony Arkadaşlık Sihirlidir çizgi dizisinden ilham alınan tasarıma ve detaylara sahip.

  Ses ve ışık efektli kanat takımı her iki Pony Figür ile de uyumlu.

  Pakete 8 cm boyunda 2 figür, 1 kanat takımı, 2 gözlük ve çocukların da takabileceği eğlenceli bir rozet dahil.

   

  • Barcode: 5010994954079
  • Marka: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet
  Pil Bilgisi: Bu oyuncak için 1 adet AAA İnce Kalem Pil gerekmektedir.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.