My Little Pony Su-Qestria Işıklı Oyun Seti

107,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,79 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTC1058

TÜKENDİ

  Su-questria Işıklı Oyun Seti’nin farklı bölümleriyle çocuklar My Little Pony filmindeki gibi deniz altındaki eğlenceli maceraları canlandırabilecek, Pinkie Pie’ı deniz altındaki partiye hazırlıyormuş gibi yapabilecekler. 

  Işıklı oyun setinin bir bölümüne su doldurulabiliyor ve inci şeklinde düğmeye basıldığında baloncuklar oluşuyor.

  Sete Pinkie Pie figürü, balık figürü ve 14 aksesuar da dahil.

  3 adet kalem pil ile çalışır, kutuya dahildir.

  Tek paket ölçüsü: 11 x 46 x 38 cm 
  • Barcode: 5010993365555
  • Marka: My Little Pony
  • Karakter: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet
  Pil Bilgisi: Bu oyuncak için 3 adet AA Kalem Pil gerekmektedir.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.