My Little Pony Hareketli Pony

24,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB3598

TÜKENDİ

  Pony figürlerde bir ilk!

  Kızlar 9 noktadan hareketli bu Pony’lere diledikleri gibi poz verdirebilecek.

  Pony arkadaşlarının Equestria’nın büyük şehri Manehattan’daki maceralarını canlandırabilecekler.

  Pakette bir Hareketli Pony figür ve aksesuarlar bulunuyor.

  Pony figürün üzerindeki kod ücretsiz My Little Pony Friendship Celebration uygulamasında taratılabiliyor ve karakter oyuna eklenebiliyor.
   
  Tek Paket Ölçüsü: 5 x 18 x 15 cm

  • Barcode: 5010994932367
  • Marka: My Little Pony
  • Karakter: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.