My Little Pony Arkadaşlık Sihirlidir Twilight´ın Kütüphanesi

58,50 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,85 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB5366

TÜKENDİ

  My Little Pony Friendship is Magic (Arkadaşlık Sihirlidir) serisindeki Twilight'ın Kütüphanesi özel dekorasyonuyla Festival'e hazır!

  Pakette Twilight Sparkle ve Zecora'nın figürleri, 2 kostüm, baykuş figürü ve temaya özel 5 aksesuar var.

  Kostümler takılıp çıkarılabiliyor.


  • Barcode: 5010994951825
  • Marka: My Little Pony
  • Karakter: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.