My Little Pony Arkadaşlık Sihirlidir Mini Oyun Seti

25,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,59 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB3597

TÜKENDİ

  Ponyville'deki Pony'ler kostümleri ile Festival'e hazır!

  MLP Friendship is Magic (Arkadaşlık Sihirlidir) Mini Oyun Seti'nde iki tekerlekli arabasıyla Ayışığı Muhafızı figürü, yarasa kostümü ve bir aksesuar var ile tatlı arabasıyla Applejack figürü, korkuluk kostümü ve temaya özel 7 aksesuar var.

  Kostüm takılıp çıkarılabiliyor.

  • Barcode: 5010994932404
  • Marka: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.