Monster High Derin Sulara Yolculuk Yepyeni Acayipler

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDHB50

TÜKENDİ

  Monster High’ın Acayipleri muhteşem parti sırasında acayip bir şekilde havuzun içine düşerek derin sulara çekildiler!

  Acaba Lagoona Blue korkularıyla yüzleşip kendisini ve arkadaşlarını geri getirmeyi başarabilecek mi?

  Derin sulara yaptığı bu heyecan dolu yolculukta Lagoona, eski arkadaşı Kala Mer’ri ve denizlerin yaratıcısı Poseidon’un kızı Posea Reef ile karşılaşıyor.

  Tek paket ölçüsü: 20,5 x 32,5 x 6,5 cm
  • Barcode: 0887961206555
  • Marka: Monster High
  • Karakter: Monster High
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.