Monopoly Empire Yeni

114,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 11,49 TL OyuncakPara kazanın!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle, 28 Ekim tarihinde depomuz resmi tatilde olacaktır.

Ürün Kodu: 060400INTB5095

TÜKENDİ

  Yenilenen özel piyonları ve markaları ile Monopoly Empire, size emlak dünyasının değil iş dünyasının imparatoru olma fırsatı sunuyor.

  Oyun alanında dolaşın, kulenizi dünyanın en büyük markalarının reklam panolarıyla doldurun.

  Anlaşmalar yapın, yeni Süper Empire kartlarıyla oyunun gidişatını değiştirin.

  Unutmayın, zirvede sadece bir tek oyuncuya yer var!

  Kutu içeriği: Oyun alanı, 4 kule, 6 marka piyonu, 30 reklam panosu parçası, 6 ofis parçası, 14 şans kartı, 14 empire kartı ‘2 süper empire kartı dahil), para destesi, 2 zar ve oyun kılavuzu.

  • Barcode: 5010994938710
  • Marka: Gaming
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.