Mega DS Çöp Arabası

279,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 28,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MGADS661
VEYA

  Parlak yeşil renkli araba, gerçek bir çöp arabasının tüm özellikleriyle donatılmıştır.

  İyi tasarlanmış ve ayrıntılıdır, atalet mekanizması ve çöp yükleme mekanizmasının bir taklidi ile donatılmıştır, kabinin kapıları açılır ve kapanır. 

  Arabalı oyunlar, çocuğun fiziksel alanda ustalaşmasına, "ileri", "geri", "yukarı", "aşağı", "etrafta" kavramlarının anlamını keşfetmesine, mantıklı düşünme ve mekansal hayal gücünü geliştirmesine, bir fikir vermesine olanak tanır. 

  Ürünün Boyutları: 39 x 16 x 19 cm

  • Barcode: 8801267000664
  • Marka: Mega
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.