Mega Bloks TMNT Fabrika Savaşı Oyun Seti

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDMW46

TÜKENDİ

  Küçük ninjalar düşmanlarıyla karşı karşıya gelerek yeteneklerini gösteriyor.

  Kurabiye Fabrikası, Gizli Pizzacı ve Çarpışma Fabrikası  gibi kaplumbağaların dün mekanlarını yeniden yarat ve adalet için mücadeleye başla!

  Her bir set bir Kraang, bir Mouser ve Subprime Kraang'ın yanında bir de Ninja Turtle kamplumbağa aksiyon figürü içerir.

  Diğer Mega Bloks Half-Shell Hereos oyun setleriyle birleştirilebilir.
   
  • Barcode: 0887961289343
  • Marka: Mega Bloks
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.