Mega Bloks Safari Macerası Oyun Seti

129,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 13,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDPJ58

TÜKENDİ

  Blokları, özel şekilleri ve büyük yapı panellerini kullanarak sevimli safari arkadaşın ve onun sevimli hayvan arkadaşları için mükemmel bir orman oyun parkı yarat.

  Arkadaşların kaydıraktan kayarken, salıncakta sallanırken veya araba ile ormanda dolaşırken arkadaşlığı ve paylaşmayı öğren.

  Diğer tarafta neler olduğunu görmek için kapıları ve pencereleri açtığında veya özel resimli bölmeleri çevirip sayabileceğin hayvanları bulduğunda yeni şeyler keşfet ve hayal dünyanı genişlet.

  Minik eller ve gelişen beyinler için yapılmış olan bu oyun seti, her seferinde başka bir safari macerası yaşamak için daha yüksek veya daha farklı bir orman inşa edebilirsin!

  1 ila 5 yaş arası için uygundur.


   
  • Barcode: 0887961318210
  • Marka: Mega Bloks
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.