Mega Bloks Halo UNSC Attack Gausshog Building Set

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATCNG66

TÜKENDİ

  Mega Bloks Halo UNSC Attack Gausshog ile destansı savaşlara hazırsın!

  Büyük görevler için ince detaylarla donatılmış bir Warthog ATV'si yaratmak için gerekli tüm ekipman bu kutunun içerisinde yer alıyor.

  Ayrıca sette 360 derece dönebilen Gauss topu düşmanları haklamak için ATV'nin üzerine kurulabiliyor.

  Set ayrıca Şef ve Arbiter olmak üzere 2 mini figür ve onların aksesuarlarını da içeriyor.

  Set toplam 229 parçadan oluşmaktadır.

   
  • Barcode: 0065541381353
  • Marka: Mega Bloks
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.