Mega Bloks Call Of Duty Gun Bot

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: 010101MATDPB56

TÜKENDİ

  Etkili silahlara sahip devriye teknesi, gizlenmiş hedefleri ortaya çıkarmak için balta girmemiş ormanların ıssız sularında dolaşır.

  Gambotu yap ve güverte hazırlığını tamamla. Güverteyi hazırlamak için Başçavuş Frank Woods veya yanındaki Deniz Piyadesini öncü kule silahının yerine yerleştir ve çalışan füze rampasını doldur.

  Gerçek kumaş brandaya ve ulaşılabilir motora sahip bu klasik kamuflajlı gemi bir harika!

  Klasik askeri temalı silahları ve aksesuarları kullanarak balta girmemiş bir ormanın ortasında askerlerini olabilecek her saldırıya karşı hazırla.

  Biriktirin ve diğer Mega Bloks Call of Duty setleri ile bir araya getirerek hepsini birleştirin!   
  • Barcode: 0887961312782
  • Marka: Mega Bloks
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.