Mega Bloks Call Of Duty Armoured Truck 2

99,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDPB57

TÜKENDİ

  Savaşmaya hazır askerlerden oluşan bir ekip ile ilerlerken, zırhlı aracın hareketli ateş gücünü kullanarak her yere hakim ol!

  Çok detaylı tasarlanmış ve eklemleri sonuna kadar bükülebilen 3 adet mikro aksiyon figüründen oluşan ekibini yüklemek için yan kapıları veya arka bölmeyi aç.

  Daha sonra saldırı için birliklerini donatmak adına çıkarılabilir zırhları, silahları ve aksesuarları kullan!

  Biriktirin ve diğer Mega Bloks Call of Duty setleri ile bir araya getirerek hepsini birleştirin!
   
  • Barcode: 0887961312805
  • Marka: Mega Bloks
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.