Mega Bloks Büyük Tırlar

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATDPP73

TÜKENDİ

  Evinizdeki minik inşaatçılar Mega Bloks'un Büyük Tırlarıyla ile iş başında!

  Büyük Tırların iki farklı oyun modu bulunur. Önce damperli kamyon olarak inşa edip sonra bunu traktöre dönüştürdüğünde çocuğun merak duygusu harekete geçer ve problem çözme becerileri gelişir.

  Sevimli sürücü figürünü koltuğa oturtun ve kamyonun arkasına menteşeli kasayı ekleyin.

  Daha sonra bunu bloklarla doldurun ve bunları taşıyın veya istediğiniz zaman bunları dökün.

  Bir sonraki adımda eğilir kasayı önden yüklemeli bir kepçeye çevirerek damperli kamyonu traktöre dönüştürün.

  Tüm blokları toplamak için aracı sürün ve inşaattaki büyük göreviniz için blokların tümünü doğrudan traktörün tavanına istifleyin.

  Tek paket ölçüsü: 34,5 x 24 x 19 cm
  • Barcode: 0887961323405
  • Marka: Mega Bloks
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.