Pepee Maymuş Peluş Oyuncak 30 cm

64,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010408NEC20344

TÜKENDİ

  Çocuklarınızı Pepee’nin eğlenceli dünyasına dahil edin.

  Pepee çizgi filmindeki tüm kahramanlar gibi Maymuş da orijinal Pepee lisansıyla çocukların oyunlarına eğlence katmaya hazır.30 cm boyundaki Pepee Maymuş Peluş Oyuncak, kaliteli peluş malzemesi ve dolgusuyla yumuşacıktır ve antialerjiktir.

  Pepe Maymuş Peluş Oyuncak’ın üzerine ekli olan her şey oyuncağın üzerine dikili olduğundan, Maymuş, çocuklar için hiçbir tehlike taşımamaktadır.

  Uluslararası CE sertifikasına sahip olan Pepee Maymuş Peluş Oyuncak, istendiği takdirde 30 derecede elde yıkanabilmektedir.

  Kutu Ölçüleri: 12 cm x 18 cm x 30 cm

  • Barcode: 8699956203447
  • Marka: Pepee
  • Karakter: Pepee
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.