Max Steel Mutant Morphos

69,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 7,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010516MATCJP06

TÜKENDİ

  Çizgi filmden esinlenerek yaratılmış muhteşem Maksimum Morphos!
   
  İyi ve kötünün güçlerini taklit ederek, dünyanın en kötü düşmanı haline geliyor. 
  Birbirinden farklı savaş moduyla ve özelliğiyle çocukların sıkılmadan oynayacakları bu kocaman ve rengarenk figürle, çocuklar çizgi filmde gördükleri sahneleri evlerinde canlandıracaklar. 

  Farklı fırlatıcı, silah aksesuarları ve kolları-bacakları ayrı ayrı hareket eden gövdesiyle erkek çocukların favori oyuncakları arasında yerini alacak.

  • Barcode: 0887961102710
  • Marka: Max Steel
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.