Max Steel Death Trap Turbo Mortum

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010516MATDNM89

TÜKENDİ

  Muhteşem zırhı ve farklı hareket noktalarıyla Mortum her zamankinden daha da kötü!

  Mortum’u zırhına yerleştirin ve iki fırlatıcıyla saldırıya başlayın. Connect-Tek sayesinde Mortum’un dövüş aksesuarları farklı şekillerde birleştirilebilir.

  Bu aksesuarlar aynı zamanda diğer Connect-Tek aksesuarlarıyla da değiştirilebilir.

  Böylece istediğin en güçlü düşmanı yaratabilirsin.

  Tek paket ölçüsü: 35,5 x 30 x 9,5 cm
  • Barcode: 0887961302622
  • Marka: Max Steel
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.