Matchbox Tekli Arabalar 1968 Dodge D200 GXN11

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W071200MATC0859S24

TÜKENDİ

  Çocuklar ve koleksiyoncular bu Matchbox araç serisinin tamamına bayılacaklar.

  Gerçekçi ayrıntılara, orijinal süslemelere ve gerçekten dönen tekerleklere sahip bu araçlar,

  bire bir kopyalar aracılığıyla çocuklara gerçek birer kahraman olma ilhamı verecek.

  Şehrin sokaklarını arşınlayanlardan, gerçek kahramanlardan ve arazi maceracılarından esinlenen bu seriden istediğin aracı seç.

  Tüm Matchbox koleksiyonu şehir arabaları, kurtarma araçları, inşaat araçları ve arazi dört çekerleri gibi birçok farklı seriden oluşur.

  Hepsini biriktir!

  Ürün Ölçüsü: 2,5 x 7,5 x 3,5 cm.

  • Barcode: 2200013854838
  • Marka: Matchbox
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.