Matchbox Çek ve Taşı Araçlar Construction Zone GWM58

44,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W011600MATH1235CZ
VEYA

  Matchbox Çek ve Taşı Serisi'nin heyecan verici sekiz temasından birisi ile çocuklar, kendi oluşturdukları maceralara atılabilir.

  Her sette çocukların hayal gücünü özgürleştirecek ve içlerindeki keşif ruhunu açığa çıkaracak kurtarma aracı, çekme karavan ve temaya uygun aksesuarlar bulunur.

  Her Matchbox ürününde olduğu gibi, bu seride de gerçekçi tasarımlar ve ayrıntılar kullanılmıştır.

  Çocuklar, serideki tüm paketleri koleksiyonlarına ekleyerek heyecan verici maceralara atılabilir!

  Bazı Matchbox setleriyle kullanılamaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

  • Barcode: 2000138517102
  • Marka: Matchbox
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.