Matchbox Aksiyon Sürücüleri Oyun Seti Arama Kurtarma Helikopteri

199,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 20,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W040301MATGVY82C

TÜKENDİ

  Matchbox Aksiyon Sürücüleri Oyun Setleri, üzerinde benzersiz Matchbox marka ayrıntısı bulunan gerçek konumlar aracılığıyla

  çocukların yaratıcı hikaye anlatımı becerilerini geliştirir.

  Hot Wheels Şehri setleri de dahil olmak üzere diğer setlere köşelerden kolayca bağlanabilen parça ve figürleri kullanarak muhteşem bir yapı inşa edin.

  Matchbox evrenini tanıyabileceğiniz bu mükemmel seriyi, çeşitli bağlantı noktalarıyla diğer yapılara bağlayabilir ve sınırsız maceranın tadını çıkarabilirsiniz.

  Havalı oyun setleri, oyuna kutudan çıkardığınız gibi başlayabileceğiniz 1:64 ölçekli bir Matchbox Araç ile birlikte gelir.

  Matchbox Aksiyon Sürücüleri Oyun Setleri, 3 yaş ve üzeri çocuklar ile Matchbox koleksiyonlarını genişletmek isteyen koleksiyonerler için harika bir hediyedir.

  • Barcode: 2000138514385
  • Marka: Matchbox
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.