Marvel Super Hero Adventures Mega Mini Figür ve Motosiklet Kid Arachnid E6261

119,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 12,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W010101INTE6225CA
VEYA

  Spider-Man'in olmadığı alternatif bir evrende Miles Morales, genetik olarak değiştirilmiş bir örümcek tarafından Kid Arachnid olmak için ısırıldı!

  Marvel Super Hero Adventures Kid Arachnid Web Wheels ile macera için gaza basın!

  Daha genç kahramanlar için doğru boyutta, bu 12 cm’lik koleksiyon figürüne ve motosiklet setine olabildiğince fazla Marvel gücü ekledik.

  Kid Arachnid aksiyon figürünü büyük boy oyuncak motosiklete oturtun ve yüksek vitese geçtiğinizi hayal edin!

  Erkekler ve kızlar, Kid Arachnid Web Wheels figürü ve motosikletiyle yüksek hızlı kurtarma için yarışmayı sevecekler!

  Ürün Ölçüsü: 12 cm.

  • Barcode: 2000138589246
  • Marka: Marvel
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.