Majorette Monster Rockerz Number 9

39,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: W010100SIM05157N

TÜKENDİ

  Hem büyük hem de küçük hayranlar için sıra dışı yeni ürünlerden ilham alın.

  Devasa bir şekilde geliştirilmiş, canavar kamyon olarak bir VW Otobüs - neden olmasın?

  Majorette Monster Rockerz Koleksiyonunda, VW, Ford ve Toyota'nın popüler modelleri, büyük kauçuk lastikler ve yüksek kaliteli süspansiyon

  ve direksiyona sahip ağır canavar versiyonları olarak yeni bir şekil alıyor.

  Serbest tekerleğe sahip döküm oyuncak arabalar kaliteleriyle, dünyanın her yerindeki motorlu hayranları memnun eden devasa bir şekilde geliştirilmiş

  canavar kamyonlara bir saygı duruşu niteliğindedir.

  • Barcode: 2000138517638
  • Marka: Majorette
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.