Magic 8 Ball

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140700MATP6796

TÜKENDİ

  İşte zor anlarda cevaplarıyla size yardımcı olacak yeni danışmanınız. Karar veremediğiniz veya ikinci bir fikre ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda Magic 8 Ball'un minik penceresi aşağıya dönük durumdayken iyice çalkalayın, cevap aradığınız evet/hayır formatındaki sorunuzu sorun. Çevirip minik penceresine baktığınızda sorunuzun cevabını göreceksiniz. 20 farklı cevap alternatifiyle Magic 8 Ball® hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de sizi eğlendirecek.

  Kutu Ölçüsü: 12,5 x 10 x 10 cm


  Cinsiyet : Unisex
  Karakter :  
  Yaş Grubu : 8-11 Yaş
  • Barcode: 0027084759556
  • Marka: Magic Kidchen
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.