L.O.L. Surprise Dans Bebekler

239,99 TL
199,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: 010106GIP11789
VEYA

  Yepyeni bir seri, L.O.Lciler’in heyecan ile beklediği lansman DANCE DANCE DANCE!

  L.O.L. Surprise Dance ile şimdi müzik, dans ve eğlence L.O.L.ciler ile buluşmaya devam ediyor!.

  L.O.L. Surprise Dance Dance Dance Bebekleri, L.O.L. Surprise dans yarışmasında havalı hareketlerini ve tarzlarını göstermeye hazırlar!

  Her biri kendine özel mor ışık feneri ile benzersiz dans hareketlerini L.O.L.ciler’e nasıl yapılacağını gösteren holografik dans kartı ile birlikte 8 sürprizle geliyor!

  Sürprizler bununla bitmiyor, her bir L.O.L. Surprise Dance Bebek’i hologrofik dans kartı ile beraber, kendine özgü dans pistine sahip.

  Dance Dance Dance serisindeki her bir dans pistini birbirine bağlayabilir ve hepsini aynı anda döndürüp sergileyebilirsiniz.

  Çocuklar, kendi danslarını yapmaları için tüm L.O.L. Dance Bebekler ile beraber dans kartlarını biriktirmek isteyecekler!

  Üstelik paketteki fener L.O.L. Dance Bebekler’in üzerinde gezdirildiğinde mor ışık sürprizlerini ortaya çıkaracak!

  Her bir bebeğin dans kartını açarken kendi koreografili danslarını oluşturabilir ve yeniden Remix’lebilirsiniz!

  Dans, müzik, moda ve eğlenceyi seven L.O.L.ciler DANCE DANCE DANCE serisine bayılacaklar!

  Ürün Ölçüleri: 11,13x 9,53 x  13,34 cm.

  • Barcode: 035051117896
  • Marka: L.O.L.
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.