L.O.L. Sürpriz Dans Çok Gizli Bebekler Major Lady

529,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 53,00 TL OyuncakPara kazanın!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: W010106GIP17841MA
VEYA

  Yepyeni bir seri, L.O.Lciler’in heyecan ile beklediği lansman DANCE DANCE DANCE!

  L.O.L. Surprise Dance ile şimdi müzik, dans ve eğlence L.O.L.ciler ile buluşmaya devam ediyor!

  DANS OMG paketi tıpkı bir televizyonu andırıyor.

  Televizyon ekranındaki OMG Bebekler çok özel hareketleriyle çocukların dikkatini çekecek! 

  Bunu keşfedebilmek için paketi oynatmaları yeterli olacak.

  Üstelik, mor ışık sürprizleri sayesinde parlayan Dans OMG Bebekler göz kamaştırıyor!

  Ufak bir ipucu; Dance OMG Bebekler'in elleri çıkarılabilir özelliği sayesinde OMG Bebeklerini daha rahat giydirebilecekler!

  Üstelik her bir Dance OMG Bebek paketleri özel ekran tasarımları sayesinde dans pistine dönüşerek oyun seti haline gelebiliyor!

  Her bir L.O.L. OMG Bebek'in kendi tarzına özel elbise çantaları, aksesuar kutusu  ayakkabı kutusu, elbise, ayakkabı, şişe, tarak, sergileme standı, mor ışık feneri

  ile toplam 15 sürpriz ile geliyor! 4 asortiden oluşuyor.

  Ürün Ölçüleri: 20,32 x 8,13 x 30,48 cm.

  • Barcode: 2200013854098
  • Marka: L.O.L.
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.