Little Tikes Sensörlü Yengeç

89,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101FUR38510

TÜKENDİ

  Little Tikes’ın Küçük Okyanus Kaşifleri’nin bebekleri harekete geçiren sevimli hareketli yengeci Catch me Crabbie ile kahkaha denizine hazır olun. Yerlerinize, hazır, emekle! Bebekler bu sevimli yengeci takip etmeye ve peşinde emeklemeye bayılacak. Bebekler yakınına geldiğinde kıskaçlarını kapatıp açarak bir yandan diğer yana hareket eden Catch me Crabbie’nin hareket sensörü bebeğinizi algılar, 6 şarkı ve diğer ses efektleriyle eğlenceyi katlar. Catch me Crabbie 9 ay ve üzeri bebekleri emeklemeye teşvik eder. Aynı zamanda kaba motor becerilerinin gelişmesini destekler, sebep-sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcı olur ve duyularını geliştirir. Little Tikes Küçük Okyanus Kaşifleri’nden Catch me Crabbie. Küçük Okyanus Kaşifleri serisinin tamamına göz atın, yalnızca
  Little Tikes’ta. Little Tikes. Hayallerin hareketli hali.
  *Catch Me Crabbie hareket sensörüyle eğlendiren oyuncak!
  *Bebeğiniz onun peşinden koşarken yengeç sağa ve sola hareket eder, pençelerini açıp kapatır
  *Bebeğiniz ona yaklaştığında sensörüyle fark edip,  hareketli müzik çalar ve sağa sola kaçar
  *6 şarkı ve ses efektleri
  *Emeklemeyi teşvik eder

  • Barcode: 0050743638510
  • Marka: Little Tikes
  • Yaş Aralığı: 1 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.