Little Tikes Emekleme Arkadaşım

109,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101FUR38497

TÜKENDİ

  Little Tikes küçük okyanus kâşiflerinden, emekleyen ve fırlatan kaplumbağa ile eğlenceye hazır olun! 6-36 ay arası bebeklerin renk ve şekilleri öğrenmesi için tasarlanan sevimli kaplumbağa,
  bebeğinizin renkleri ve şekilleri öğrenmesine yardımcı olurken onu aynı zamanda hareket etmeye ve emeklemeye teşvik eder. 
  Bebeğiniz, renkli şekilleri kaplumbağanın kabuğuna yerleştirerek onu bir şekil sıralayıcı olarak kullanabilirler. Emekleyen ve Fırlatan kaplumbağa, zig zag hareketleri ve neşeli müziği eşliğinde bebeğinizin kendisini takip etmeye teşvik eder. 
  Kaplumbağa durduğunda ise şekilleri fırlatır, böylece şekilleri tekrar yerleştirmeye ve kovalamaca eğlencesine en baştan başlamaya teşvik etmiş olur.
  Bebeğinizin sürekli hareket etmesini sağlayarak ince motor becerileri, el-göz koordinasyonu, problem çözme yetenekleri ve çok daha fazlasının geliştirmesinde yardımcı olur. 
  Little Tikes’in Okyanus Kaşifleri’nden “Emekleyen ve Fırlatan Kaplumbağa” Küçük Okyanus Kaşiflerinin Tüm Serisi Little Tikes’ta 
   Little Tikes Hayallerin hareketli hali.-
  Little Tikes Türkiye Distirbütörü Furkan Toys
  *Yaş aralığı: 6-36 ay
  *5 farklı şekil içerir
  *Bebeğin emeklemesine teşvik eder
  *Kaplumbağanın kafasına bastığında yürümeye ve müzik çalmaya başlar, durduğunda şekiller fırlar. Bebeği sürekliliğe ve tekrara teşvik eder.

  • Barcode: 0050743638497
  • Marka: Little Tikes
  • Yaş Aralığı: 1 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.