LEGO® Duplo Tropik Ada 10906

549,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 55,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG10906

TÜKENDİ

  Hayali oyunlar oynayarak, vahşi hayvanların dünyasını keşfederek, eğlenceli özellikleri kullanarak ve orman macerası yaşayarak küçük çocuğunuzun duygusal gelişimini teşvik edin! 

  Malzemeleri ağaç eve taşımak için bir makara sistemi, uygun konuma getirilebilen bir dönen köprü ve maymunun sallanması için bir sarmaşık var.

  Bir bakıcı, bir gezgin ve oğluna katılan bir sürü renkli LEGO® DUPLO® hayvan oyuncaklarıyla bu büyük ve çeşitli DUPLO adası oyun seti, küçük çocuğunuzun oynaması, öğrenmesi ve kendini ifade etmesi için sınırsız fırsatlar sağlıyor. 

  Parça sayısı: 73

  • Barcode: 5702016371017
  • Marka: LEGO
  • Karakter: DUPLO
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.