LEGO® Star Wars İmparatorluk Devriyesi Savaş Paketi

69,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 7,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG75207

TÜKENDİ

  Bu İmparatorluk Devriyesi Savaş Paketi ile Galaksi İmparatorluğu’nun emirlerini yerine getir.

  İşe alım memurunun İmparatorluk Ordusu’nu güçlendirmek için yeni askerler almasına yardım et.

  Göçmenlik Memuru ile birlikte çalışarak Devriye Askerleri ve speeder'larının yardımıyla istenmeyen ziyaretçileri sınır dışı et.

  Bu görkemli savaş paketiyle galakside yeniden düzen hakim olacak!

  Parça Sayısı: 99

   

  • Barcode: 5702016109351
  • Marka: LEGO
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.