LEGO® Ninjago Film Şimşek Jeti

249,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 24,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101ADO70614

TÜKENDİ

  Ed ve Edna’yı süper havalı Şimşek Jetiyle kurtarmak için acele et!

  Jay'i kokpite yerleştir ve kolu kullanarak hızla olay yerine uç.

  Yaylı atıcıyı köpek balığı askerlere ateşle ve yengecin hızlı atıcısından kaç. Yumuşak bir iniş yap ve Ed’i yengecin kıskacından kurtar.

  Jay'in çivili topuzuyla köpek balığı askerleri püskürt ve Ed ile Edna’yı güvenli bir yere götür!

  Parça sayısı: 876
  • Barcode: 5702015592352
  • Marka: LEGO
  • Karakter: Ninjago
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.