LEGO® Ninjago Film Muhteşem Silah Tapınağı

439,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 43,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101ADO70617

TÜKENDİ

  En Muhteşem Silah Tapınağı’nı aramak için ninja kahramanlarının ekibine katıl.

  Bu ürpertici binayı bulmak için tepedeki feneri ara. Tapınak muhafızlarının dikkatini dağıt ve tapınağın gizli girişini keşfet.

  İçeride attığın adıma dikkat et, burası tuzaklarla dolu bir yer! Düşen kayaya, düşen dinamite ve tuzak kapısına karşı dikkatli ol.

  Zindana veya asılı kafese düşmemeye çalış.

  Fırlayan bıçaklardan ve biçen kılıç tuzağından kaç, sonra hazineyi almak için direkten direğe atla!

  Parça sayısı: 1403
  • Barcode: 5702015592628
  • Marka: LEGO
  • Karakter: Ninjago
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.