LEGO® Nexo Knights Ultimate Axl

44,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101ADO70336

TÜKENDİ

  Muhteşem Axl her zaman aç ve bu ağır siklet şövalye, Jestro ve Lav Canavarları ile kıran kırana bir mücadeleye girmek için sabırsızlanıyor.

  Başlangıç olarak dev yumruklarını sallayarak aksiyonun ortasına doğru ilerle!

  Sonra maksimum hasar için düşmanlarını mıknatıslı sopa ile çek ya da dönen kılıçları fırlat!

  Benzersiz yeteneklerden oluşan dijital koleksiyonun için kalkanları tarayarak 3 NEXO Gücü elde et ve becerilerini yükselt.

  Böylece ücretsiz LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 uygulamasında Jestro'yu ve Lav canavarlarını alt et.

  3 NEXO Gücü için taranabilir kalkanlar dahildir: Dev Yumruklar, Manyetik Güç ve Taşlaştırma.

  Parça sayısı: 69
  • Barcode: 5702015594455
  • Marka: LEGO
  • Karakter: Nexo Knights
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.