LEGO Mario Piranha Plant Güç Kaydırağı Ek Macera Seti 71365

319,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 32,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG71365
VEYA

  Maceraya Başlangıç Seti yapım oyuncağı, Ek Macera Setleri ve Güçlendirme Paketleri, hayranların kendi benzersiz seviyelerini yapmalarına olanak tanır.

  Çocuklar bu Pirana Plant Güç Kaydırağı Ek Macera Setiyle LEGO® Super Mario Maceraya Başlangıç Seti'ne yeni ve tehlikeli bir tahterevalli ekleyebilir.

  Piranha Plant Güç Kaydırağında tahterevalli becerilerini sergile ve Çölde Goomba ve Koopa Troopa’yı yen.

  Daha fazla oyun süresi kazanmak için Zaman Bloğuna atla. Sonra LEGO Mario’yu kayan platforma yerleştir ve

  altınları toplamak için mümkün olduğunca hızlı hareket et. 

  Ama dikkatli ol, Pirantha Plant'lere çarparsan LEGO Mario'nun başı döner!

  Parça Sayısı: 217

  • Barcode: 5702016618440
  • Marka: LEGO
  • Karakter: Mario
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.