LEGO Mario Lakitu Gökyüzü Dünyası Ek Macera Seti 71389

429,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 43,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG71389
VEYA

  LEGO Super Mario Başlangıç Setine ekleyebileceğin bu Ek Macera Seti ile Lakitu’ya karşı savaş.

  Lakitu’yu döndürerek bulutundan düşürmek için bulut kaydırıcıları ileri geri mümkün olduğunca hızlı hareket ettir ama Bullet Bill’e dikkat et!

  Fuzzy’yi yen ve ekstra süre kazanmak için Zaman Bloğuna atla.

  Ayrıca LEGO Luigi veya LEGO Mario figürü olan bir arkadaşınla aynı takımda olabilir ya da ona karşı yarışabilirsin.

  Parça Sayısı: 484

  • Barcode: 5702016912616
  • Marka: LEGO
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.