LEGO Friends At Eğitmeni ve At Eğitimi 41441

299,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 30,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG41441
VEYA

  Çocuklar, LEGO Friends At Eğitmeni ve At Eğitimi 41441 setiyle hayvanlara olan sevgilerini keşfederken yapım becerileri kazansın.

  Bu renkli çiftlik oyuncağında bir araba, at römorku, ahırlar, el arabası, 2 mini bebek, bir at ve bir tay figürü bulunur.

  Bu 4+ seti, çocukların harika bir oyun deneyimi yaşaması için detaylarla doludur.

  Her bir yapım parçası paketinde bir model ve bir karakter bulunur, böylece çocuklar yaparken oynayabilir!

  Bu yaratıcı hediye ayrıca çocuklara araba ve ahırlar için kısmen yapılmış bir taban sunan 2 Başlangıç Yapım Parçası içerir.

  Aileler için mükemmel eğlence 4+ setleri, yetişkinlerin yapım eğlencesini çocuklarla paylaşmasının harika bir yoludur.

  Basit resimli talimatlar, okumayı yeni öğrenmeye başlayan çocuklar için mükemmeldir, ayrıca dijital Instructions PLUS’a da erişebilir.

  LEGO Yapım Talimatları uygulamasında bulunur ve içerdiği yakınlaştırma, hayalet ve döndürme araçlarıyla yapım sürecine yardımcı olur.

  Ayrıca çocuklar ilerlemelerini kaydederek daha sonra istedikleri zaman dönebilir.

  Parça Sayısı: 148

  • Barcode: 5702016916812
  • Marka: LEGO
  • Karakter: Friends
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.