LEGO® Friends Andrea'nın Park Performansı

82,42 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,24 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG41334

TÜKENDİ

  Heartlake City Parkında kukla gösterisiyle başlayan bir performans için sahne al!

  Bebeğiyle birlikte gelen babanın gösteriyi izlemek için banka oturmasın ayardım et, sonra kuklaların hareket etmesini sağlamak için sahnenin arkasında piyano tuşlarına bas!

  Daha sonra Andrea ve evcil kuşu Pepper’ın birlikte güzel bir müzik performansı sergilemesi için sahnenin arka tarafını çevir.

  Gösterinin ardından bir şeyler atıştırmak için sosisli sandviç standına git.

  Parça sayısı: 229

  • Barcode: 5702016077445
  • Marka: LEGO
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.