LEGO® Creator Efsanevi Yaratıklar 31073

99,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG31073

TÜKENDİ

  Bu muhteşem 3’ü 1 arada LEGO® Creator setiyle efsanevi maceralar yaşa. Korkunç yeşil gözleri, devasa yırtıcı pençeleri ve ateşli koyu kırmızı ve sarı renkleri olan, kükreyen ve ateş püskürten bir Ejderha yap. Ejderha’nın güçlü kuyruğunu salla, kanatlarını aç ve göklere yüksel! Sonra büyük kıskaçları, ürkütücü bacakları olan bir Dev Örümcek ya da heavy-metal gitar olarak da kullanılabilen bir baltası olan kötü görünümlü bir Troll ile daha fazla efsanevi maceralar yaşa.

  3’ü 1 arada Efsanevi Yaratıklar setinde dişleri, yeşil gözleri, sivri pençeleri, duruşu ayarlanabilir ağzı, başı, kuyruğu ve kanatları olan, başka modellere dönüştürülebilen bir ateş üfleyen Ejderha bulunur. 
  Ateşli koyu kırmızı ve sarı renklerdedir. 
  Ejderhanın keskin dişlerini görmek için ateşli ağzını aç, sonra kuyruğunu şaklat, kanatlarını aç ve göklere yüksel. 
  Ejderhanın başını, bacaklarını, kuyruğunu ve kanatlarını hareket ettirerek heyecan verici yeni duruşlar bulabilirsin. 
  Bu 3'ü 1 arada modelle maceraya devam et. Ejderhayı büyük pençeleri ve ürkütücü bacakları olan korkunç bir Örümceğe veya heavy metal gitarı da olabilen bir balta taşıyan tehlikeli bir Trole dönüştürebilirsin. 
  Ejderha 8 cm yükseklik, 27 cm uzunluk ve 17 cm genişliktedir. 
  Dev Örümcek 4 cm yükseklik, 18 cm uzunluk ve 17 cm genişliktedir. 
  Troll 13 cm uzunluktadır.

  • Barcode: 5702016111804
  • Marka: LEGO
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.