LEGO City Yol Çalışması Aracı 60284

99,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG60284
VEYA

  Yolları iyi durumda tutması için LEGO City yol çalışmasına yardım edin.

  Harika kamyonu yerine sürün ve yanına trafik konileri ve yol çalışmaları işaretini yerleştirin.

  Aaahh! Bir fare! Yaramaz kemirgeni güvenli bir yere götürün, küreğinizi ve el arabanızı alın ve işe koyulun.

  Ağır çöpleri taşımak ve boşaltmak için kamyonun kepçesini kullanın. İşiniz bittiğinde tüm malzemelerinizi toplayın ve bir sonraki işe gidin!

  Parça Sayısı: 58

  • Barcode: 5702016889604
  • Marka: LEGO
  • Karakter: City
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.