LEGO City İtfaiye Kurtarma Helikopteri 60281

299,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 30,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101LEG60281
VEYA

  Acele edin, santral yanıyor!

  Sanayi bölgesinde çeşitli itfaiye maceraları hakkında LEGO City TV dizisinden itfaiyeci pilotu ve Clemmons'a katılın. 

  İtfaiye arabasına yardım et, sedyeyi yükle ve itfaiye helikopteriyle havalan.

  Yangın söndürücü ile Clemmons'a yardım edin, helikopteri konumlandırın ve alevleri söndürmek için harika su toplarını kullanın!

  Parça Sayısı: 212

  • Barcode: 5702016911541
  • Marka: LEGO
  • Karakter: City
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.