Küçük Dostum Çıngıraklar

24,99 TL
19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106PAL55021
VEYA

  Küçük dostum çıngırak minik eller için özel olarak tasarlanmıştır.

   Kolayca kavranabilen çıngırak, gövdesinden sıkıldığında ses çıkarır.

  0-3 yaş arası bebeklerin ince motor gelişimi, el-göz koordinasyonu, işitsel algı ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olur.

   Küçük Dostum Çıngırakların; Tavşan, Zürafa, Kedi, Fil, Zebra ve Maymun olmak üzere toplam 6 farklı çeşidi vardır.

  Ürün Ölçüsü: 16 cm.

  • Barcode: 8681655550212
  • Marka: Winfun
  • Yaş Aralığı: 0 - 2 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.