Köstebekgiller Abaküslü Yazı Tahtası Kutulu

26,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,69 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011600DEG83802

TÜKENDİ

  Çocuklar yazı yazmayı harfleri ve sayıları tanımayı çarpım tablosunu kullanmayı Köstebekgiller abaküslü yazı tahtası ile öğrenecekler.
  Köstebekgiller abaküslü yazı tahatsının içinde 48 parça manyetik harf seti, yazı tahtası, kalem ve silgi bulunmaktadır.
  Ürün boyutu: Yükseklik 44 cm, Genişlik 31 cm
  • Barcode: 8698881838021
  • Marka: Degar
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.