Pepee Köpüş Peluş Oyuncak 30 cm

64,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010408NEC20345

TÜKENDİ

  Çocuklarınızı Pepee’nin eğlenceli dünyasına dahil edin.

  Pepee çizgi filmindeki tüm kahramanlar gibi Köpüş de orijinal Pepee lisansıyla çocukların oyunlarına eğlence katmaya hazır.

  30 cm boyundaki Pepee Köpüş Peluş Oyuncak, kaliteli peluş malzemesive dolgusuyla yumuşacıktır ve antialerjiktir. 

  Pepe Köpüş PeluşOyuncak’ın üzerine ekli olan her şey oyuncağın üzerine dikili olduğundan, Köpüş çocuklar için hiçbir tehlike taşımamaktadır.

  Uluslararası CE sertifikasına sahip olan Pepee Köpüş Peluş Oyuncak,istendiği takdirde 30 derecede elde yıkanabilmektedir.

  Kutu ölçüsü: 11 cm x 30 cm x 30 cm

   

  • Barcode: 8699956203454
  • Marka: Pepee
  • Karakter: Pepee
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.