Köpek Tahtravelli Sahnesi

89,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 9,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 011300SCH41803

TÜKENDİ

  Schleich figürler ve aksesuarlar, canlı ve görsel bir sahne oluşturmak için bir araya getirilebilir.

  Her set, özel olarak tasarlanmış bir ürün içerir.

  Bu sette, bu setteki özel öğe kedilerin tırmalama direğidir.

  Schleich Figürler, sert plastik malzemelerden üretilmiştir.

  Ürünler özellikle çocuklar için eğitici ve öğretici özelliğinin yanı sıra ebeveynler için de nostaljik bir koleksiyon ürünü olarak tasarlanmıştır.

  Ürün Ölçüleri: 11 x 19.5 x 14 cm.

  • Barcode: 4005086418035
  • Marka: Schleich
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.