Kırkpabuç Puzzle 48 Parça Veteriner

24,50 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,45 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 060207ANT16301

TÜKENDİ

  Veteriner Puzzle ile çocukların yaratıcılıklarını geliştirmek için tasarlanmıştır.

  Mevcut puzzle resmine bakarak çocuklara öncesinde veya sonrasında neler olmuş olabileceğini sorarak neden-sonuç ilişkisini geliştirmeleri sağlanır.

  Puzzle’lar çocukların yaratıcılıklarının gelişmesine katkıda bulunur.

  Parça Sayısı: 48

  Bitmiş Puzzle Boyutu: 48x33 cm.

  • Barcode: 8698543163010
  • Marka: Kırkpabuç
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.