Hadi Birleştirelim İnsanlar Çocuk Kutu Oyunu

34,50 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,45 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 060201ANT07316

TÜKENDİ

  Birleştirme oyunu eğlenirken öğretmeye amaçlamıştır.

  Görünüşte bait olarak gözükse de çocukların gelişimine birçok katkı sağlamaktadır.

  Kartları ters çevirip dizme ve ilişkili kartları bir araya getirme işlemi sırasında el göz koordinasyonu ve küçük kas motor becerileri gelişir.

  Sırasını bekleme, aldığı görevi tamamlama ve doğru birleştirme işlemini başarı ile yaptığında kendine güven becerileri gelişir.

  İlgili kartları bir araya getirme işlemi sırasında ilişki kurma becerileri gelişir.

  Oyundaki karakterlerin özellikleri ile ilgili bilmediği kavramlar varsa onları öğrenir.

  Kutu Ölçüsü:5 x 6x 9,5 cm.

  • Barcode: 8698543173163
  • Marka: Kırkpabuç
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.