Kırkpabuç Domino Oyunu

29,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 060201ANT17021

TÜKENDİ

  Bu oyun için masa ya da yer gibi düz bir zemine gereksinim vardır.

  Oyun kutusunda bulunan oyun kartları oyuncular tarafından karıştırılıp ters çevrili olarak kule şeklinde üst üste dizilir.

  Üzerinde DOMİNO yazan kart ise yere açık bir şekilde yerleştirilir.

  Oyuncuların oyun oynama sırasını belirlemek için sayışma yapılır.

  O sıra ile her oyuncu kimseye göstermeden yerden dört kart seçer ve yerdeki kartı tamamlayan kartın elinde olup olmadığına bakar.

  Varsa kartın yanına resmi tamamlayan kartı yerleştirir, yoksa yerden bir kart daha çeker yine aynı işlemi yapar bu seferde yoksa oyun sırası sıradaki oyuncuya geçer ve oyun bu şekilde devam eder. 
  Elindeki kartları ilk önce bitiren oyuncu ise oyunu kazanır.

  Oyun 10x5 cm ölçülerinde 56 karttan oluşmaktadır.

  • Barcode: 8698543170216
  • Marka: Kırkpabuç
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.